Кібербезпека

bia_curriculum_2021_ua.pdf
2021-12-20 - ЛМР (заг.відділ) - кібербезпека_2021 Cyber_Hygiene_Leaflet.pdf

STOP SEXTING

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ВІДЕОРОЛИК, СПРЯМОВАНИЙ НА БОРОТЬБУ З СЕКСУАЛЬНИМ НАСИЛЬСТВОМ НАД ДІТЬМИ В ІНТЕРНЕТІ

Секстинг – це пересилання особистих інтимних фотографій та повідомлень інтимного змісту в Інтернеті або за допомогою SMS-повідомлень. Визначення з’явилося в 2005 році в Новій Зеландії, а приводом для цього послужив вчинок 13-річної школярки, яка виставила свої відверті знімки на сайті знайомств.

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу в Інтернеті, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційнихтехнологій, а сексуальна експлуатація дітей в Мережі збільшилась удвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Про це повідомляє Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба у своєму листі від 28.09.2020 року №15/3-07/1683.

Тому, беручи до уваги вищезазначене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, в Україні запустили відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний характер.

Копія "#stop_sexтинг.mp4"

Кібербулінг - цькування у Інтернеті

Куди можна звернутись у разі булігукібербулінгу.docx
Буклет Компанія проти кібербулінгу.pdf