Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки!

Комунальний заклад "Лозівський ліцей №3" Лозівської міської ради Харківської області запрошує на навчання майбутніх першокласників та повідомляє, що відповідно до наказу від 31.05.2022 року № 27-у рекомендовано до зарахування до 1-х класів у 2022/2023 навчальному році 43 дитини.

Вільних місць - 13.

Алгоритм зарахування дитини у 1 клас нашої школи дивіться нижче на цій сторінці.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки!

Комунальний заклад "Лозівський ліцей №3" Лозівської міської ради Харківської області пропонує скористатися електронною реєстрацією в онлайн-режимі для подання заяви на чергу щодо зарахування у 1 клас.

Інтернет-адреса порталу; https://school.isuo.org

У панелі навігації нашого сайту в розділі "Батькам" розміщено посилання на вхід до порталу та посилання на інструкцію щодо користування порталом.

Elektronnareestraciavzzso.pdf
Зарахування до школи.pdf