Кібербезпека

Запрошуємо на вебінар "Онлайн-ігри. Що треба знати батькам"

Команда громадської організації #stop_sexтинг запрошує батьків та освітян взяти участь у вебінарі на тему: "Онлайн-ігри. Що треба знати батькам", що відбудеться у YouTube  6 грудня о 19:00.

Під час навчання ми розкажемо про те, що таке онлайн-ігри, які є переваги та недоліки онлайн-ігор, як зрозуміти, чи підходить дитині певна гра, які є загрози під час онлайн-ігор та як спілкуватися з дітьми на цю тему.

Крім того, під час вебінару спеціалісти представлять посібник для батьків: "Що треба знати про онлайн-ігри".

Щоб зареєструватись та відвідати вебінар, заповніть цю анкету.

Шановні освітяни, ми будемо вам неймовірно вдячні, якщо ви зможете поширити цю інформацію серед батьків у чатах та месенджерах!

Нагадаємо, що минулого місяця ми провели вебінар "Як захистити дитину від онлайн-ризиків у соціальних мережах та месенджерах" та представили посібник «Соціальні мережі і дитина», в якому описуються основні налаштування, переваги та недоліки популярних соцмереж.

Корисні гайди для батьків

Громадська організація #stop_sexтинг запустила серію корисних гайдів для батьків, що охоплюють теми онлайн-ігор та стрімів, загроз під час онлайн-ігор, ігрові консолі, екранний час та витрати онлайн.

bia_curriculum_2021_ua.pdf
2021-12-20 - ЛМР (заг.відділ) - кібербезпека_2021 Cyber_Hygiene_Leaflet.pdf

STOP SEXTING

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ВІДЕОРОЛИК, СПРЯМОВАНИЙ НА БОРОТЬБУ З СЕКСУАЛЬНИМ НАСИЛЬСТВОМ НАД ДІТЬМИ В ІНТЕРНЕТІ

Секстинг – це пересилання особистих інтимних фотографій та повідомлень інтимного змісту в Інтернеті або за допомогою SMS-повідомлень. Визначення з’явилося в 2005 році в Новій Зеландії, а приводом для цього послужив вчинок 13-річної школярки, яка виставила свої відверті знімки на сайті знайомств.

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу в Інтернеті, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційнихтехнологій, а сексуальна експлуатація дітей в Мережі збільшилась удвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Про це повідомляє Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба у своєму листі від 28.09.2020 року №15/3-07/1683.

Тому, беручи до уваги вищезазначене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, в Україні запустили відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний характер.

Копія "#stop_sexтинг.mp4"

Кібербулінг - цькування у Інтернеті

Куди можна звернутись у разі булігукібербулінгу.docx
Буклет Компанія проти кібербулінгу.pdf