Конкурси та олімпіади

Довідка

про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Здійснено аналіз кількості учасників та переможців, які посіли І, ІІ та ІІІ місця у міському етапі олімпіад по кожному класу.

В 11-му класі слід відмітити високі результати виступів учнів Ісламової Раяни, Гірняка Андрія, у 10-му класі – Богомаз Софії, Базлової Анастасії, Товгіна Дениса, у 9-х класах – Михайличенко Анни, Коби Каріни, Когут Анни, Гереш Ярославни, Баткалової Ліни,у 8-х класах – Козира Дмитра, Ядришникової Софії, у 7-х класах - Тихенка Івана, 6-х класів - Сала Артема.

Ісламова Раяна (11-А) та Коба Каріна (9-А) брали участь у 4 олімпіадах і вибороли по 3 призових місця, Базлова Анастасія (10-А) брала участь у 4 олімпіадах і виборола 2 призових місця, Товгін Денис (10-А) брав участь у 4 олімпіадах і виборов 1 призове місце.

Найбільшу кількість учнів-призерів підготували: Тепляк І.І. – 4 учні: троє стали переможцями в олімпіаді з географії та один з економіки ; Федоренко Т.М. – 2 учні: один переможець в олімпіаді з правознавства та один з історії; по 2 учня-переможця підготували Боброва О.Г. та Стишук С.П.(з математики), Бейковська О.М. (з української мови), та по одному переможцю: Бондаренко В.М. (з інформатики), Громило Н.Ю. (з трудового навчання (обслуговуючі види праці), Ковальова М.С. (з української мови), Інденко О.О.(з історії), Свердло В.В.(з історії), Смахтіна Н.І.(з біології), Воловик Л.А.(з хімії).


169_олімпіади ІІ етап_підсумок.doc