Щаслива дитяча країна

Комунальний заклад "Лозівський ліцей №3"

Лозівської міської ради Харківської області

Шановні учасники освітнього процесу!

Із 01 вересня 2023 року у закладі освітній процес розпочато з використанням технологій дистанційного навчання!

Керівникам_алгоритм_дій_при_надзвичайних_ситуаціях.pdf
Директор ЛЗОШ №3 Олег Олександрович Інденко

Шановні гості нашого сайту!

Комунальний заклад «Лозівський ліцей №3» Лозівської міської ради Харківської області – заклад освіти, який з одного боку має сталі стандарти класичної освіти, а з іншого – мобільно адаптується до потреб розвитку освіти, суттєво впливає на модернізацію освітнього простору міста як базовий за напрямком «Історія». 

Завдяки активній роботі шкільних методичних студій учителів у закладі забезпечується неперервний професійний розвиток педагогічних кадрів. Адміністрацією ліцею постійно досліджуються освітні потреби учнівського колективу та на основі таких досліджень впроваджуються в освітній процес відповідні спецкурси та факультативи.

Як наслідок – у ліцеї сформувалася дружня, доброзичлива атмосфера співпраці адміністрації, педагогічного колективу, учнів та батьківської громадськості. Кожен із нас намагається зробити якнайбільше для всебічного розвитку кожного здобувача освіти закладу.

Тож запрошуємо Вас переглянути сторінки нашого сайту та брати участь у роботі ліцею через дописи у коментарях, міні- чатах, експрес-опитуваннях.

Олег ІНДЕНКО,

директор ліцею