Батькам

Шановні батьки!

Комунальний заклад "Лозівський ліцей №3" Лозівської міської ради Харківської області запрошує на навчання майбутніх першокласників та повідомляє, що відповідно до наказу від 31.05.2021 року №35-у рекомендовано до зарахування до 1-х класів на 2021/2022 навчальний рік 66 дітей.

Вільних місць 9.

Алгоритм зарахування дитини у 1 клас нашої школи дивіться нижче на цій сторінці.

Алгоритм дій на час карантину.docx

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки!

Комунальний заклад "Лозівський ліцей №3" Лозівської міської ради Харківської області пропонує скористатися електронною реєстрацією в онлайн-режимі для подання заяви на чергу щодо зарахування у 1 клас.

Інтернет-адреса порталу; https://school.isuo.org

У панелі навігації нашого сайту в розділі "Батькам" розміщено посилання на вхід до порталу та посилання на інструкцію щодо користування порталом.

Elektronnareestraciavzzso.pdf
Зарахування до школи.pdf